77 47 47 085
Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu
INSTYTUCJA KULTURY Samorządu Województwa Opolskiego

Biblioteka Austriacka
Österreich-Bibliothek

Kursy językowe

Kursy języka niemieckiego
Kurs w roku akademickim 2024/25 rozpoczynamy od października 2024. Cena już od 720 zł za semestr (60 lekcji). O szczegóły proszę pytać: tel. 77 47 47 085. Planujemy zajęcia w grupach na różnych poziomach zaawansowania: od podstawowego do zaawansowanego po 2 semestry nauki (120 lekcji). Zajęcia standardowe będą odbywały się w godzinach popołudniowych w bibliotece (w razie konieczności w formie zdalnej).
Oferujemy
Kursy języka niemieckiego
- Hybrydowe zajęcia : stacjonarne kursy z możliwością połączenia się zdalnego
- Małe grupy; Kursy języka niemieckiego ogólnego dla dorosłych od poziomu podstawowego do zaawansowanego
- Konkurencyjna cena za semestr kursu (60 godzin lekcyjnych) od 720 zł
- Kształcimy wszystkie umiejętności językowe:
mówienie, pisanie, rozumienie tekstu pisanego oraz słuchanego, nie unikając gramatyki. Jednak największy nacisk kładziemy na mówienie i rozumienie języka. Na spotkaniach mówi się głównie po niemiecku i trochę po ... austriacku.
Nie wiesz, który kurs wybrać?
Zachęcamy do skorzystania z testów poziomujących
- Zajęcia prowadzone są w małych grupach (od 7 do 14 uczestników) przez doświadczonych lektorów
- Koszt od 720 zł w grupie od 7 osób przy uwzględnieniu wszystkich zniżek do 20%. Możliwe utworzenie grupy liczącej 5-6 osób przy zwiększonej odpłatności. O szczegóły pytaj w Bibliotece Austriackiej lub telefonicznie 77 47 47 085.
- W przypadku braku możliwości organizowania kursów w grupach ze względu na sytuację epidemiczną lub inne nieprzewidziane okoliczności kurs realizowany będzie w formie online.
Zapisz się na kurs języka niemieckiego
Poziomy
Prosimy indywidualnie umawiać się na termin rozmowy kwalifikacyjnej. Tel. 77 47 47 085. Zachęcamy do skorzystania z naszych testów poziomujących, które pomogą ustalić poziom znajomości języka niemieckiego:
Dlaczego warto uczyć się niemieckiego na kursie w Bibliotece Austriackiej?
- Uczymy języka niemieckiego od 1998 r.
- Oferujemy umiarkowaną odpłatność za kursy.- Organizujemy dodatkowe wydarzenia kulturalne i edukacyjne.
- Wypożyczamy podręczniki oraz uzupełniające książki.
Zapraszamy do skorzystania z oferty kursów firmy i instytucje. Chętnie dostosujemy poziom kursów i terminy spotkań do zapotrzebowania uczestników kursu. Zainteresowane podmioty prosimy o kontakt. Wypożyczamy podręczniki i materiały uzupełniające do nauki języka niemieckiego. Udzielamy konsultacji, zachęcamy i przygotowujemy do samokształcenia po zakończeniu nauki na kursach.
UWAGA!
Kursy będą odbywać się w niewielkich grupach od października w bibliotece, a w przypadku braku takiej możliwości, w sprawdzonej formie online.
Zgłoszenia:
Początkujący oraz kursanci, którzy kontynuują naukę, mogą zapisać się na kurs: poprzez formularz online, mailem, telefonicznie lub osobiście w Bibliotece Austriackiej.Kwalifikacja na poszczególne poziomy osób, które wcześniej już uczyły się języka niemieckiego w innej szkole odbywa się na podstawie bezpłatnej rozmowy kwalifikacyjnej lub testu. Jeśli uczestnik chce sprawdzić swój poziom już w trakcie trwania kursu może wziąć udział w 1 lekcji próbnej. Kurs jest otwierany dopiero w przypadku wpłynięcia zgłoszeń od minimalnej liczby uczestników.Umowa: pomiędzy Uczestnikiem a Organizatorem zawierana jest umowa.
Płatność za kurs:
Przelewem (możliwość płatności kartą lub gotówką TYLKO po wcześniejszym ustaleniu terminu). Możliwość płatności w ratach. Wpłaty za kurs należy dokonać w ciągu 5 dni od dnia rozpoczęcia kursu.
Dane do przelewu
nr konta : Santander Bank Polska SA 62 1090 2138 0000 0005 5600 0447
Właściciel rachunku: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu Ul. Piastowska 18-20, 45-081 Opole
Proszę podać w tytule płatności odpowiednio: Kurs języka niemieckiego oraz za jaki okres (np. I rata lub I semestr)
Faktury na firmę:
Jeśli będą Państwo potrzebowali faktury na firmę, prosimy o podanie tej informacji przy zgłoszeniu. Jeśli płatności dokonuje firma/pracodawca prosimy o przekazanie danych firmy - płatnika. Faktura zostanie wystawiona po dokonaniu płatności i przekazana lub przesłana drogą elektroniczną.
Ochrona danych osobowych:
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu jako usługodawca kursów językowych jest administratorem danych osobowych uczestników kursów i egzaminów w znaczeniu Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) UE oraz ustawy o ochronie danych osobowych.